ADA Mimarlık EGE Yapı

ADA Mimarlık 2011, EGE Yapı 2013 yılında mimar Nuri ÜNER tarafından kurulmuştur.2016 yılında Nuri ÜNER’in kardeşi inşaat mühendisi Onur ÜNER şirketlerimize katılmıştır. Nuri ÜNER 2016 yılı içerisinde mimar Şenel ÜNER ile hayatını birleştirmiştir.

Nuri ÜNER genç ve dinamik yapısıyla çok kısa süre içerisinde mimari,iç mimari,peyzaj ve mühendislik hizmetleri alanlarında nitelikli tasarımlar üretmiştir.Üretmiş olduğu bu tasarımların bir çoğunu da ada mimarlık ve ege yapı bünyesinde yer alan uzman personellerle uygulayarak taahhüt hizmetleri vermiştir.

Şirketlerimizin temel kurgusu sıfırdan tasarlayıp anahtar teslim olarak inşaa etmektir. ADA Mimarlık ve EGE Yapı aynı zamanda gayrimenkul karşılığı inşaat taahhüt hizmetleri de vermektedir.

Ada Mimarlık olarak engelli erişilebilirliği konusunda ülkemizde aile sosyal politikalar bakanlığımız tarafından pilot il seçilen burdur ilimizde bir çok proje çözümlemiş ve uygulamalarını yapmış bulunmaktayız. Bölge bazında bu konuda planlamacı ve uygulamacı olarak çalışan tek firma olarak güncel teknolojileri ve yönetmelikleri sürekli olarak takip etmekteyiz.

Türkiye’nin ilk interaktif doğa müzesi yükleniciliği ada mimarlık tarafından Antalya ili Termessos tabiat parkında yapılmıştır. Baka destekli Türkiye için örnek bir projedir. Firmamız tarafından sorunsuz olarak Orman ve su işleri bakanlığı 6.bölge müdürlüğümüze teslim edilmiştir. Müze konusunda firma olarak Türkiye genelinde ihalelere katılmaya devam etmekteyiz.

Firmalarımız resmi ihaleli danışmanlık, yapım ve mal alımı hizmetleri de yapmaktadır. 2011 yılından günümüze kadar sürekli üreten firmalar olarak her yıl büyüme politikilarımız artarak devam etmektedir. Üretirsek büyüyebiliriz. Farklı olursak gelişebiliriz. Çalışırsak ilerleyebiliriz. Planlarsak başarabiliriz.

Bizi Arayın!
ofis görünümü

Yeni Projelerimiz

Biz Ekibimiz

Twitter Biz

Kurumsal

ADA Mimarlık 2011, EGE Yapı 2013 yılında mimar Nuri ÜNER tarafından kurulmuştur.2016 yılında nuri ÜNER’in kardeşi inşaat mühendisi Onur ÜNER şirketlerimize katılmıştır. Nuri ÜNER 2016 yılı içerisinde mimar Şenel ÜNER ile hayatını birleştirmiştir.

Nuri ÜNER genç ve dinamik yapısıyla çok kısa süre içerisinde mimari,iç mimari,peyzaj ve mühendislik hizmetleri alanlarında nitelikli tasarımlar üretmiştir.üretmiş olduğu bu tasarımların bir çoğunu da ada mimarlık ve ege yapı bünyesinde yer alan uzman personellerle uygulayarak taahhüt hizmetleri vermiştir.

Bizimle İletişim Kurunuz...

   

Mesajınız için teşekkürler.

Konak Mah. Yahya Kemal Cad. No : 16 / 2 Bucak - Burdur
Nuri ÜNER 532 415 9375
Onur ÜNER 533 890 7040
nuriuner@gmail.com
info@adaege.net